Kombi Ase Uyarısı

Kombi Ase Uyarısı

17 Mayıs 2023 Kombi 0
Kombi Ase Uyarısı

Kombi ase uyarısı ile karşı karşıya kaldıysanız, kombinizin bakım zamanı gelmiştir ve kombiniz size uyarı veriyordur. Eğer kombi bakımlarını, tam zamanında ve size belirtilen şartlar altında yapmazsanız kombinizin çalışma standartları düşer ve kombinizden istediğiniz verimi elde edemezsiniz. Bu verim düşünce de kombiniz ya ısıtmaz ya da kendi içinde birtakım problem üretebilir. Bu problemlerin başında da kombinizin size sürekli hata vermesi gelir. O yüzden kombinizin bakım periyodlarını kesinlikle yaptırmanız gerekmektedir.

Kombiye Bakım Yapılmazsa Ne Olur?

Kombinize gerekli bakımları, sizden istenen sürelerde yaptırmazsanız kombinizden istediğiniz çalışma verimini alamazsanız. Bu durumlara ek olarak da kombiniz sizin sağlığınızı etkileyebilir ve bu etkiler de ölümcül sonuçlar doğurabilir. Bakımı yapılmayan kombilerde genelde şu problemler görülür;

  • Bar ayarı seviyesi değişir
  • Kombi su akıtır
  • Kombi petekleri ısıtmaz ve ateşleme sorunu görülür

Bu uyarıyı kendiniz kesinlikle bir çözüme kavuşturamayacağınız için, bu uyarıyı gördüğünüz zaman kesinlikle en yakın zamanda 444 55 45 numaralı hat üzerinden kombinize bir yetkili servis talep etmeniz gerekir. Aksi takdirde istenmeyen kazalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com