Kombiden Ses Gelmesi

Kombiden Ses Gelmesi

12 Ocak 2023 Kombi 0
Kombiden Ses Gelmesi

Kombiden ses gelmesi durumu farklı birçok nedene bağlı olarak yaşanabilir. Su girişinde yer alan basıncın yüksek olması ise bu sebepler arasında yer almaktadır. Basıncın normal seviyeye indirilmesi ile beraber ses gelme sorununun ortadan kalkması durumunda ses yine gelirse bunun nedeni basınç kaynaklıdır. Basıncın normal olması durumunda kombiden ses gelmesi durumu ile karşı karşıya kalınması durumunda ise servis desteğinden yararlanmanız gerekir.

Kombiden Neden Ses Gelir?

Kombinden ses gelmesi duruma yol açan birçok neden olabilmektedir. Aşağıda yer alan sebepler kombiden ses gelmesine neden olan durumlar arasında yer almaktadır.

  • Kombide bulunan türbin kanatçıklarının kirlenmesi ya da deformasyona uğraması kombinin sesli çalışmasına neden olabilir.
  • Kombinin bakımının yapılması sonrasında ya da kapağının açılması akabinde kapağın düzgün kapatılmaması da sese sebep olabilir.
  • Kombi fanında yaşanan arıza da kombinin sesli çalışmasına etki eden sebepler arasında sayılmaktadır.

Kombinizde yaşanan sorunun giderilmesi ile ilgili olarak 444 55 45 telefon numarasını arayarak ihtiyacınız olan teknik destek servis hizmetini kısa sürede alabilirsiniz.

Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com