Kombi E 10 Hatası

Kombi E 10 Hatası

7 Mayıs 2023 Kombi 0
Kombi E 10 Hatası

Kombi e 10 hatası neden belirir diye merak edip araştırma yapmaya başladıysanız, bilmeniz lazım ki bu bir hata kodudur. Dijital ekranda beliren bu kod, sizlere kombinizde bulunan su seviyesi bar basıncının düştüğünü gösterir. Beliren bu kodla birlikte doğalgaz kombinizde su seviyesi 1’in altına düşmüş demektir. Böyle bir durumda ilk yapmanız gereken şey acilen doğalgaz kombinizin su seviyesini olması gereken ayara geri getirmek olacaktır. Bu işlem sayesinde kombinizde beliren bu hata kaybolur ve kombinizin eski randımanına tekrar kavuşabilirsiniz.

Kombi E 10 Hatası Nasıl Giderilir?

Kombi e 10 hatasını gidermek için öncelikle doğalgaz kombinizin su vanasını açıp kombinize su doldurmanız gerekmektedir. Gereken su ayarına gelen kombiniz, size istediğiniz ısıyı sağlayacaktır. Ama eğer bu işlem de işe yaramadıysa aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  • Kombi kapağını açıp sorunun kaynağını belirlemek
  • Kombiye reset işlemi uygulamak

Ama eğer bu işlemlerde işe yaramadıysa 444 55 45 numaralı hatla iletişime geçerek size en yakın olan teknik servisten yardım isteyebilir ve kombinizde beliren e10 hatasını giderebilirsiniz.

 

Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com