Kombi Kendi Kendine Çalışıyor

Kombi Kendi Kendine Çalışıyor

27 Nisan 2023 Kombi 0
Kombi Kendi Kendine Çalışıyor

Kombi kendi kendine çalışıyor sorunu yaşıyorsanız, bu olayın çözümü düşündüğünüz kadar meşakkatli bir işlem değildir. Kombiler genellikle sıcak su basınç ayarında ve düşük ısılarda kendi kendine dinlenmeden çalışır. Bunun amacı ise, kombiyi kullandığınız alanda düzenli bir ısı elde etmek olarak biliniyor. Bu düşük ısıda ve düşük su basıncında kombi kendini çok kısa süreli olarak dinlenmeye alır ve düzenli aralıkla çalışmaya devam eder. Ama bazı insanlar bu sorunun kesin olarak en erken zaman diliminde çözüme kavuşmasını istiyor.

Sürekli Çalışan Kombiye Ne Yapılır?

Eğer kombinizin düzenli olarak çalışmasından rahatsız oluyorsanız, kombinizin su basınç ayarını ve ısı seviyesini yükseltmeniz yapacağınız ilk işlemlerden olabilir. Ama bu işlemlere rağmen kombiniz kendi kendine çalışıyorsa aşağıdaki adımları takip etmeniz size yarar sağlayabilir;

  • Kombinizi resetleyin
  • Sıcak su bar basıncını kontrol edin
  • Kombinizin ısı ayarını kontrol edin

Bu işlemleri tamamladıktan sonraki süreçte de kombiniz hala kendi kendine çalışmaya devam ediyorsa ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa 444 55 45 numaralı servisten yardım isteyebilirsiniz.

Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul Kombicozum.com Arizacozum.com